Alle producten
zoekwoorden [ oilfield mud pump ] bij elkaar passen 120 producten.
Van de de Scheerbeurtpomp van olieveldchemische producten van de de Boringsvloeistof de Omloopsysteem
| Roterende snelheid (r/min): | 2450-2250-2050-1750 |
|---|---|
| Stroom: | 150-138-125-105 |
| Hesd: | 46-38-32-24 |
HDD-Modder het Cementeren Pomphdd Modder Recyclingssysteem 2800hp
| Reis: | 180 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 220 |
| Stroom (L/min): | 800-3500 |
De horizontale van de de Modderoliebron van 800-3500L/Min HDD Triplex Pompen 2800hp
| Reis: | 180 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 220 |
| Stroom (L/min): | 800-3500 |
de Oliebron Triplex Pompen die van 2200hp HDD goed boren
| Reis: | 177,8 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 170 |
| Stroom (L/min): | 800-2200 |
Triplex Vergeldende Horizontale Pomp 1500hp van de dieselmotorhdd Modder
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |
F-800 de Oliebron Triplex Pompen van het Visgraattoestel voor Boringsinstallaties
| Vermogensclassificatie: | 597 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 150 |
| Slaglengte: | 9“/228.6 |
1600hp F-Pomp die van de Reeks Triplex Duiker goed 4615*3276*2688 boren
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
F Triplex de Duikerspomp 4“ Flens 5000psi van het Reeksolieveld
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
Maximale doorstroming tot 2200 GPM Oilwell Triplex Pumps Base gemonteerd met 12 inch inlaatdiameter geschikt voor industriële
| Maximum Flow Rate: | Up To 2200 GPM |
|---|---|
| Numberofcylinders: | 3 |
| Drivetype: | Hydraulic Or Mechanical |
Inlaat Dia 12 inch 305 Olieput Triplex pompen Aantal cilinders 3 Geschikt voor olieveld pompoperaties met een hoge vraag
| Numberofcylinders: | 3 |
|---|---|
| Inlet Dia: | 12"/305 |
| Fluid Compatibility: | Wide Range Of Oilfield Fluids |

