Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
2200hp Triplex Olie Rig Mud Pump ISO9001 van de dieselmotoroliebron
| Reis: | 177,8 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 170 |
| Stroom (L/min): | 800-2200 |
de Pomp die van de de Hoge drukmodder van 1000hp 746kw goed 140 SPM boren
| Vermogensclassificatie: | 746 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 140 |
| Slaglengte: | 10"/254 |
3NB1600 de Pomp van de oliebronmodder in Boringsinstallatie 1176kw 5500*2822*2660
| Vermogensclassificatie: | 1176 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 305 |
Triplex Vergeldende Pomp nb-2200 van 2200hp HDD
| Reis: | 177,8 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 170 |
| Stroom (L/min): | 800-2200 |
1176kw de Pomp van de hoge drukmodder voor Boringsinstallaties ISO9001
| Vermogensclassificatie: | 1176 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 305 |
1300hp het boren van Rig Mud Pumps Single Acting-Zuiger ISO9001
| Power Pating: | 955 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 305 |
1600hp F-Pomp die van de Reeks Triplex Duiker goed 4615*3276*2688 boren
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
3NB350 Triplex de Oliebron Triplex Pompen van de Duikerspomp 130SPM
| Vermogensclassificatie: | 350 |
|---|---|
| SPM: | 130 |
| Slaglengte: | 180 |
van de de Reeks Triplex Duiker van 1600hp 3NB de Pompolie en Gas 3NB1600
| Vermogensclassificatie: | 1176 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 305 |
F Triplex de Duikerspomp 4“ Flens 5000psi van het Reeksolieveld
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |

