Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
500hp F-van de Pompenemsco van de Reeksoliebron Triplex de Modderpomp API 7K
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
F Triplex 5-1/8“ Flens 1300hp Pomp Modder Boring Reeks 5000psi
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
1300hp de Oliebron Triplex Pompen Rig Mud Pump van het visgraattoestel
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
van de de Boringsmodder van 2800hp HDD van de de Pomp Triplex Pomp Olie en het Gas
| Reis: | 180 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 220 |
| Stroom (L/min): | 800-3500 |
1600hp F Oliebron Reeks Triplex de Pomp van de het Olieveldmodder van de Pompen 5-1/8“ Flens 5000psi
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
800hp de Modderpomp api-6 van de olieveld Triplex Zuiger 5-1/8“ Flens 5000psi
| Vermogensclassificatie: | 597 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 150 |
| Slaglengte: | 9“/228.6 |
735kw 1000hp Rig Triplex Piston Mud Pump 274mm Slag
| Verpakking Details: | 3900*2280*2052 |
|---|---|
| Betalingscondities: | MoneyGram, Western Union |
| Levering vermogen: | 1 + TAI + 30 - DAG |
51/8“ van de de Pompen1600hp Boring van de Flens5000psi Oliebron Triplex de Modderpomp
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
3NB-1300 Triplex de Pompenhoge druk van de Oliebronmodder 503 t/min
| Verpakking Details: | 3900*2240*2050 |
|---|---|
| Levertijd: | 30WOEKS |
| Betalingscondities: | Western Union |
1000hp F-van de de Modderpomp 140SPM van de Reeksboring de Oliebron Triplex Pompen
| Vermogensclassificatie: | 746 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 140 |
| Slaglengte: | 10"/254 |

