Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
Φ τρηπλό 5-1/8» φλάντζα 1300hp αντλία λάσπη διάτρηση σειρά 5000psi
| Βαθμολογία ισχύος: | 969 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
500hp τρηπλή αντλία API 7K λάσπης Emsco αντλιών πετρελαιοπηγών σειράς Φ
| Βαθμολογία ισχύος: | 373 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 165 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 7,5”/190,5 |
1300hp τρηπλή αντλία λάσπης εγκαταστάσεων γεώτρησης αντλιών πετρελαιοπηγών εργαλείων ψαροκόκκαλων
| Βαθμολογία ισχύος: | 969 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
τρηπλά πετρέλαιο και φυσικό αέριο αντλιών αντλιών λάσπης διατρήσεων 2800hp HDD
| Ταξίδι: | 180 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 220 |
| Ροή (L/min): | 800-3500 |
1600hp Φ τρηπλό αντλία λάσπης πετρελαιοφόρων περιοχών φλαντζών 5000psi αντλιών πετρελαιοπηγή σειρά 5-1/8»
| Βαθμολογία ισχύος: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
800hp τρηπλή αντλία API-6 λάσπης εμβόλων πετρελαιοφόρων περιοχών 5-1/8» φλάντζα 5000psi
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |
735kw 1000hp εξοπλίζουν την τρηπλή αντλία 274mm λάσπης εμβόλων κτύπημα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 3900*2280*2052 |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 + TAI + 30 - ΗΜΈΡΑ |
51/8» τρηπλή αντλία λάσπης διατρήσεων αντλιών 1600hp πετρελαιοπηγών φλαντζών 5000psi
| Βαθμολογία ισχύος: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
3NB-1300 τρηπλή υψηλή πίεση αντλιών λάσπης πετρελαιοπηγών 503 περιστροφές/λεπτό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 3900*2240*2050 |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30WOEKS |
| Όροι πληρωμής: | Western Union |
1000hp τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών αντλιών 140SPM λάσπης διατρήσεων σειράς Φ
| Βαθμολογία ισχύος: | 746 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 140 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 10"/254 |

