Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
F-1600 Ενίσχυρη αντλία λάσπης γεωτρήσεις για την εξερεύνηση πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Διάφραση εξόδου.: | 5-1/8 ′′ φλάνς 5000psi |
|---|---|
| Περίπου.βάρος (kg): | 24791 |
| Σχετικό μέγεθος των εργαλείων: | 4.206 |
1600HP αντλία λάσπης γεωτρικής για αποτελεσματικές επιχειρήσεις γεωτρήσεων
| Χώρα καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Περίπου.βάρος (kg): | 24791 |
| Διάμετρος εισόδου (σε mm): | 12′′/305 |
F-1600 κατασκευασμένη αντλία λάσπης με μήκος 12′′/305 χρονομέτρων
| Εκτίμηση SPM κτυπήματος: | 120 |
|---|---|
| Συνολική διάσταση L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Διάμετρος εισόδου (σε mm): | 12′′/305 |
Ενίσχυρη αντλία λάσπης 120 SPM με τρεις στροφές για δύσκολες συνθήκες γεωτρήσεις
| Εκτίμηση SPM κτυπήματος: | 120 |
|---|---|
| Διάφραση εξόδου.: | 5-1/8 ′′ φλάνς 5000psi |
| Διάμετρος εισόδου (σε mm): | 12′′/305 |
Πυροσβεστήρα λάσπης τριών βαλβίδων με αναλογία ταχυτήτων 4,206 και διάμετρο εξόδου 5-1/8 ιντσών για ανάγκες γεώτρησης βαρέων βαρών
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
|---|---|
| Διάρκεια χρονοδιαγράμματος (σε mm): | 12′′/305 |
| Εκτίμηση SPM κτυπήματος: | 120 |
Τρίκυλινδρική αντλία λάσπης 1600HP Δυναμική Διάταξη και 120 SPM Δυναμική Διάταξης για τις απαιτήσεις σας
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
|---|---|
| Διάμετρος εισόδου (σε mm): | 12′′/305 |
| Κατηγορία ισχύοςHP(kw): | 1600 ((1193) |
4.206 Τριπλή αντλία λάσπης με αναλογία ταχυτήτων για βαριές ανάγκες γεωτρήσεις
| Διάρκεια χρονοδιαγράμματος (σε mm): | 12′′/305 |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύοςHP(kw): | 1600 ((1193) |
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
4.206 Σχέδιο ταχυτήτων Τριπλέξ αντλία έμβολο για 5-1/8 ′′ διάμετρο εξόδου φλάντζης. 5000psi Απόδοση
| Διάφραση εξόδου.: | 5-1/8 ′′ φλάνς 5000psi |
|---|---|
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
| Διάμετρος εισόδου (σε mm): | 12′′/305 |
1000hp οριζόντια ενιαία να ενεργήσει αντλία λάσπης εμβολοφόρων αντλιών 140SPM τρηπλή
| Βαθμολογία ισχύος: | 746 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 140 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 10"/254 |
τρηπλή αντλία 3963*2025*2410 λάσπης εμβόλων σειράς 800hp 597kw Φ
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |

