Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
Custom Drilling Rig Mud Pump 1600HP Power Rating With 7 Max Liner Size
| Power ratingHP(kw): | 1600(1193) |
|---|---|
| Max.liner(in/mm): | 7″180 |
| Stroke rating SPM: | 120 |
120 Stroke Rating Triple Mud Pump with 5 Inches Discharge Connection for Smooth and Consistent Mud Mixing
| Stroke: | 12 Inches |
|---|---|
| Valve Type: | API 7 |
| Stroke Rating: | 120 |
High Chrome Triplex Piston Pump for 8 Inches Suction Connection and Fluid End Material
| Maximum Pressure: | 7,500 Psi |
|---|---|
| Maximum Liner Size: | 7 Inches |
| Valve Type: | API 7 |
120 SPM Drilling Rig Mud Pump Parts Drilling Mud Pumps with 12 Inlet and 4.206 Gear Ratio
| Inlet dia(in/mm): | 12″/305 |
|---|---|
| Overall dimension L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Stroke rating SPM: | 120 |
12/305mm Stroke Length Mud Pump Parts
| Overall dimension L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
|---|---|
| Valve: | API 7# |
| Max.liner(in/mm): | 7″180 |
7180 Max. Liner Drilling Rig Mud Pump with API 7# Valve and a Weight of 24791kg
| Valve: | API 7# |
|---|---|
| Overall dimension L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Inlet dia(in/mm): | 12″/305 |
API-6 τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία φ-800 λάσπης εργαλείων ψαροκόκκαλων
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |
1600hp τρηπλή αντλία 4615*3276*2688 λάσπης διατρήσεων σειράς Φ
| Βαθμολογία ισχύος: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
1000hp τρηπλό να ενεργήσει αντλιών λάσπης εμβόλων ενιαίο έμβολο φ-1000
| Βαθμολογία ισχύος: | 746 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 140 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 10"/254 |
3NB-500 τρηπλή αντλία ISO9001 λάσπης εμβόλων
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram |
|---|---|
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 + TAI + 30 - ΗΜΈΡΑ |
| : |

