Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
API 7# Valve Onshore and Offshore Drilling Mud Pump With 5-1/8 5000psi Flange 120 SPM Stroke
| Outlet dia.(in): | 5-1/8″flange 5000psi |
|---|---|
| Overall dimension L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Stroke rating SPM: | 120 |
τρηπλή αντλία 4300*2450*2513 λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου σειράς 1300hp 3NB
| Power Pating: | 955 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 305 |
1300hp Φ τρηπλό φλάντζα 5000psi αντλιών δύτης αντλία λάσπη σειρά 5-1/8»
| Βαθμολογία ισχύος: | 969 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
500-1800L/Min οριζόντια τρηπλή αντλία λάσπης HDD 1500 HP
| Ταξίδι: | 200 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 150 |
| Ροή (L/min): | 500-1800 |
Φ-500 τρηπλή 4» αντλία επένδυσης με τσιμέντο εξόδου φλαντζών 5000psi αντλιών λάσπης πετρελαιοπηγών
| Εκτίμηση δύναμης: | 373 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 165 |
| Μήκος κτυπήματος: | 7,5”/190,5 |
F-500 165 SPM Στροφή ανά λεπτό Βόρφηση λάσπης αντλία Ηλεκτρική ή πετρελαιοκίνητη ή υδραυλική κινητήρα
| Διάμετρος σκαφών της γραμμής: | 6-3/4 6-1/2 6 5-1/2 5 4-1/2 4 |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εισόδου: | 373 KW (500 HP) |
| Υλικό: | Υψηλός σίδηρος χρωμίου |
F-500 Υψηλή χρωμική αντλία λάσπης τρυπαντικής σιδήρου 165 SPM πώληση αντλίας για τρυπεία
| Εγγύηση: | 12 μηνών |
|---|---|
| ύψος αναρρόφησης: | 8 ′′ (203 mm) |
| Κινητήρια δύναμη: | Ηλεκτρικός ή ντίζελ ή υδραυλικός κινητήρας |
Σκληρή αντλία λάσπης γεώτρησης 1600HP Δυνατότητα HP kw Max.liner 7′′180
| Κατηγορία ισχύοςHP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Διάφραση εξόδου.: | 5-1/8 ′′ φλάνς 5000psi |
| Αναλογία εργαλείων: | 4.206 |
F-1600 API 7 Βαλβίδα τρυπεία ράβδος αντλία εξαρτήματα για 5-1/8 "φλάντζη 5000psi διαρροή διάμετρος
| Κατηγορία ισχύοςHP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Κύλινδρο: | API 7# |
| Συνολική διάσταση L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |

