Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
API 7# Valve Onshore and Offshore Drilling Mud Pump With 5-1/8 5000psi Flange 120 SPM Stroke
| Outlet dia.(in): | 5-1/8″flange 5000psi |
|---|---|
| Overall dimension L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Stroke rating SPM: | 120 |
de Reeks Triplex Olie Rig Mud Pump 4300*2450*2513 van 1300hp 3NB
| Power Pating: | 955 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 305 |
1500hp de Pomp Triplex HDD van de hoge drukmodder
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |
1300hp F Triplex Duiker Pomp Modder Reeks Pomp 5-1/8“ Flens 5000psi
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
500-1800L/de Modderpomp van Min Horizontal Triplex HDD 1500 PK
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |
F-500 de Afzet van de de Pomp Triplex 4“ Flens 5000psi van de Oliebronmodder het cementeren pomp
| Machtsclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
F-500 165 SPM slag per minuut Boormodderpomp Elektrische of diesel of hydraulische motor
| Voeringsdiameter: | 6-3/4 6-1/2 6 5-1/2 5 4-1/2 4 |
|---|---|
| Nominaal invoervermogen: | 373 kW (500 HP) |
| Materiaal: | Hoog Chrome-Ijzer |
F-500 Hoogchroom ijzer boringsmodderpomp 165 SPM pomp verkoop voor boren
| Garantie: | 12 maanden |
|---|---|
| zuigingshoogte: | 8 ′′ (203 mm) |
| Stuwende kracht: | elektrische, dieselmotor of hydraulische motor |
Robuuste boormodderpomp 1600 pk Vermogenscategorie HP kw Max.liner 7′′180
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
| Toestelverhouding: | 4.206 |
F-1600 API 7 Valve Drilling Rig Mud Pump Parts voor 5-1/8" flens 5000psi Outlet dia
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Valve: | API 7# |
| Algemene afmeting L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |

