Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
F Reeks F-1300 Horizontale Triplex Modderpomp 1300hp 4617*3260*2600
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
Visgraattoestel api-6 Triplex Olie en Gas 746KW van de Modderpomp
| Vermogensclassificatie: | 746 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 140 |
| Slaglengte: | 10"/254 |
API 3NB-350 Triplex Modderpomp in Boringsinstallatie 8058kg
| Verpakking Details: | 3600*2080*2015 |
|---|---|
| Betalingscondities: | MoneyGram, Western Union |
| : |
1600hp F-Reeks die Triplex Modderpomp F-1600 vergelden
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
500 pk Boring Triplex Mud Pump Oilwell Triplex Pumps F-500
| Machtsclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Stroklengte: | 7,5"/190,5 |
F Reeks F-1600 Horizontale Triplex Modderpomp 1600hp 4615*3276*2688
| Machtsclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Stroklengte: | 305/12“ |
van de de Reeks Triplex Modder van 1000hp 3NB Pomp 3900*2240*2052
| Vermogensclassificatie: | 1000 |
|---|---|
| SPM: | 125 |
| Overbrengingsverhouding: | 3.482 |
3NB1000 borend Triplex Modderpomp 735kw kies Acterenzuiger uit
| Vermogensclassificatie: | 1000 |
|---|---|
| SPM: | 125 |
| Overbrengingsverhouding: | 3.482 |
F-1300 Flens 5000psi van Rig Drilling Triplex Mud Pump 969KW 5-1/8 de“
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
Triplex de Modderpomp die van ISO9001 800hp goed 150 SPM boren
| Vermogensclassificatie: | 597 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 150 |
| Slaglengte: | 9“/228.6 |

