All Products
Keywords [ triplex mud pump ] match 180 Products.
F Series F-1300 Horizontal Triplex Mud Pump 1300hp 4617*3260*2600
| Power Rating: | 969 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
Herringbone Gear API-6 Triplex Mud Pump Oil And Gas 746KW
| Power Rating: | 746 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 140 |
| Stroke Length: | 10"/254 |
API 3NB-350 Triplex Mud Pump In Drilling Rig 8058kg
| Packaging Details: | 3600*2080*2015 |
|---|---|
| Payment Terms: | MoneyGram, Western Union |
| : |
1600hp F Series Reciprocating Triplex Mud Pump F-1600
| Power Rating: | 1193 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
500hp Drilling Triplex Mud Pump Oilwell Triplex Pumps F-500
| Power Rating: | 373 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 165 |
| Stroke Length: | 7.5”/190.5 |
F Series F-1600 Horizontal Triplex Mud Pump 1600hp 4615*3276*2688
| Power Rating: | 1193 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 305/12" |
3NB1000 Drilling Triplex Mud Pump 735kw Single Acting Piston
| Power Rating: | 1000 |
|---|---|
| SPM: | 125 |
| Gear Ratio: | 3.482 |
F-1300 969KW Rig Drilling Triplex Mud Pump 5-1/8" Flange 5000psi
| Power Rating: | 969 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
ISO9001 800hp Triplex Mud Pump Well Drilling 150 SPM
| Power Rating: | 597 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 150 |
| Stroke Length: | 9“/228.6 |

