Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
Σειρά φ-1300 οριζόντια τρηπλή αντλία 1300hp 4617*3260*2600 Φ λάσπης
| Βαθμολογία ισχύος: | 969 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
Εργαλείο API-6 ψαροκόκκαλων τρηπλά πετρέλαιο και φυσικό αέριο 746KW αντλιών λάσπης
| Βαθμολογία ισχύος: | 746 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 140 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 10"/254 |
Τρηπλή αντλία λάσπης API 3NB-350 στην εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων 8058kg
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 3600*2080*2015 |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union |
| : |
1600hp σειρά Φ που εναλλάσσει την τρηπλή αντλία φ-1600 λάσπης
| Βαθμολογία ισχύος: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
500 ίππων Τριπλέξ αντλία λάσπης πετρελαϊκού λιμανιού Τριπλέξ αντλίες F-500
| Εκτίμηση δύναμης: | 373 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 165 |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 7,5”/190,5 |
Σειρά φ-1600 οριζόντια τρηπλή αντλία 1600hp 4615*3276*2688 Φ λάσπης
| Εκτίμηση δύναμης: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 305/12» |
τρηπλή αντλία 3900*2240*2052 λάσπης σειράς 1000hp 3NB
| Βαθμολογία ισχύος: | 1000 |
|---|---|
| SPM: | 125 |
| Σχέση μετάδοσης: | 3.482 |
3NB1000 διάτρυση του τρηπλού να ενεργήσει αντλιών 735kw λάσπης ενιαίου εμβόλου
| Βαθμολογία ισχύος: | 1000 |
|---|---|
| SPM: | 125 |
| Σχέση μετάδοσης: | 3.482 |
Εγκατάσταση γεώτρησης φ-1300 969KW που τρυπά τρηπλό λάσπη φλάντζα 5000psi αντλιών 5-1/8 με τρυπάνι»
| Βαθμολογία ισχύος: | 969 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
Τρηπλή αντλία λάσπης ISO9001 800hp που τρυπά καλά 150 SPM με τρυπάνι
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |

