Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
120 SPM Τριπλέξ αντλία λάσπης 12′′/305 Stroke Length 5-1/8′′ Dia. 5000psi Flange για την ολοκλήρωση του πηγάδι και την εργασία
| Κατηγορία ισχύοςHP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
| Διάρκεια χρονοδιαγράμματος (σε mm): | 12′′/305 |
120 SPM Δοκιμαστική Ρήση Τριπλέξ αντλία λάσπης με 4.206 αναλογία κιβωτίων και 5-1/8 "διαδιάμετρος εξόδου
| Εκτίμηση SPM κτυπήματος: | 120 |
|---|---|
| Διάμετρος εισόδου (σε mm): | 12′′/305 |
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
1600HP API 7# Triplex Mud Pump for Onshore Drilling with Max. Liner 7×180
| Stroke rating SPM: | 120 |
|---|---|
| Power ratingHP(kw): | 1600(1193) |
| Outlet dia.(in): | 5-1/8″flange 5000psi |
1600HP 5-1/8 Inlet 12/305 Stroke Triplex Mud Pump with 5000psi Flange Pressure
| Max.liner(in/mm): | 7″180 |
|---|---|
| Country of Origin: | China |
| Power ratingHP(kw): | 1600(1193) |
1600(1193) Δυναμικότητα HP kw) 12′′/305 μήκος εγκεφαλικού εγκεφάλου Τριπλέξ αντλία λάσπης 12′′/305 διακόπτης εισόδου για βαριές επιχειρήσεις γεώτρησης
| Κατηγορία ισχύοςHP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Διάφραση εξόδου.: | 5-1/8 ′′ φλάνς 5000psi |
| Αναλογία τροχιάς: | 4.206 |
3963*2025*2410 φ-800 τρηπλή αντλία λάσπης για τις εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων 800hp 597kw
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |
Τρηπλό σύστημα ανακύκλωσης λάσπης αντλιών 1500hp HDD λάσπης μηχανών diesel
| Ταξίδι: | 200 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 150 |
| Ροή (L/min): | 500-1800 |
500 ίππων Τριπλέξ αντλία λάσπης πετρελαϊκού λιμανιού Τριπλέξ αντλίες F-500
| Εκτίμηση δύναμης: | 373 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 165 |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 7,5”/190,5 |
735kw τρηπλές αντλίες λάσπης εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων αντλιών 3NB-1000 λάσπης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 3900*2280*2052 |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 + TAI + 30 - ΗΜΈΡΑ |

