Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
120 SPM Triplex modderpomp 12′′/305 slaglengte 5-1/8′′ uitlaatdiameter. 5000psi flens voor afwerking van put en overwerk
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
| Stroklengte (in/mm): | 12′′/305 |
120 SPM slagvermogen Triplex modderpomp met 4.206 versnellingsverhouding en 5-1/8 "uitlaatdia
| Slagclassificatie SPM: | 120 |
|---|---|
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
1600HP API 7# Triplex Mud Pump for Onshore Drilling with Max. Liner 7×180
| Stroke rating SPM: | 120 |
|---|---|
| Power ratingHP(kw): | 1600(1193) |
| Outlet dia.(in): | 5-1/8″flange 5000psi |
1600HP 5-1/8 Inlet 12/305 Stroke Triplex Mud Pump with 5000psi Flange Pressure
| Max.liner(in/mm): | 7″180 |
|---|---|
| Country of Origin: | China |
| Power ratingHP(kw): | 1600(1193) |
1600(1193)KrachtklasseHP kw) 12′′/305 slaglengte Triplex modderpomp 12′′/305 Inlaatdia voor zware booroperaties
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
3963*2025*2410 F-800 Triplex Modderpomp voor Boringsinstallaties 800hp 597kw
| Vermogensclassificatie: | 597 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 150 |
| Slaglengte: | 9“/228.6 |
De Pomp1500hp HDD Modder van de dieselmotor Triplex Modder Recyclingssysteem
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |
500 pk Boring Triplex Mud Pump Oilwell Triplex Pumps F-500
| Machtsclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Stroklengte: | 7,5"/190,5 |
735kw Triplex Modderpomp 3NB-1000 die Rig Mud Pumps boren
| Verpakking Details: | 3900*2280*2052 |
|---|---|
| Betalingscondities: | Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 1 + TAI + 30 - DAG |

