Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
F-1600 Krachtige boormodderpomp voor olie- en gasexploratie SPM 120
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
|---|---|
| Approx.gewicht (kg): | 24791 |
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
1600 pk boormachine modderpomp voor effectieve booroperaties
| Land van oorsprong: | China |
|---|---|
| Approx.gewicht (kg): | 24791 |
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
F-1600 vervaardigde boormachine modderpomp met 12′′/305 slaglengte
| Slagclassificatie SPM: | 120 |
|---|---|
| Algemene afmeting L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
Krachtige 120 SPM-driewielmodderpomp voor zware booromstandigheden
| Slagclassificatie SPM: | 120 |
|---|---|
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
Drie-stomp modderpomp met 4.206 versnellingsverhouding en 5-1/8" uitlaatdiameter voor zware boorbehoeften
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
|---|---|
| Stroklengte (in/mm): | 12′′/305 |
| Slagclassificatie SPM: | 120 |
Driecilinder modderpomp 1600 pk vermogen en 120 SPM slagkwaliteit voor uw behoeften
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
|---|---|
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
4.206 drievoudige modderpomp met tandwielverhouding voor zware boringen
| Stroklengte (in/mm): | 12′′/305 |
|---|---|
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
4.206 tandwielverhouding Triplex zuigerpomp voor 5-1/8 "flanke uitlaat Dia. 5000psi prestaties
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
|---|---|
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
1000hp de horizontale Enige Triplex Pomp van de de Pomp140spm Modder van de Acterenzuiger
| Vermogensclassificatie: | 746 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 140 |
| Slaglengte: | 10"/254 |
van de de Reeks Triplex Zuiger van 800hp 597kw F de Modderpomp 3963*2025*2410
| Vermogensclassificatie: | 597 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 150 |
| Slaglengte: | 9“/228.6 |

