Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
969kw Triplex Pomp van de Zuigermodder in Boringsinstallatie F-1300 ISO9001
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
F-500 Oliebron Triplex Pompen api-5 Vergeldende Modderpomp
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
van de de Reeks Triplex Zuiger van 500hp 368kw Rig Mud Pump 3NB de Modderpomp
| Vermogensclassificatie: | 368 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 180 |
Triplex Vergeldende Pomp van 2800Hp HDD voor HDD-Modder Recyclingssysteem
| Reis: | 180 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 220 |
| Stroom (L/min): | 800-3500 |
3NB350 Triplex Pomp die van de Zuigermodder goed 3600*2080*2015 boren
| Vermogensclassificatie: | 350 |
|---|---|
| SPM: | 130 |
| Slaglengte: | 180 |
de Modder die van 2200hp HDD Triplex Duikerspomp recycleren
| Reis: | 177,8 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 170 |
| Stroom (L/min): | 800-2200 |
van de de Reeksoliebron van 1300hp 3NB van de de Pompenolie Triplex de Modderpomp 125 SPM
| Power Pating: | 955 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 305 |
373KW van de de Pompen500hp Triplex Zuiger van de oliebronmodder de Modderpomp
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
Nb-2800 HDD Triplex Vergeldende de Modderpomp van de Duikerspomp
| Reis: | 180 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 220 |
| Stroom (L/min): | 800-3500 |
Qznb-1500 HDD Triplex Duikerspomp 1500hp Rig Mud Pump
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |

