Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
Efficiënte Triplex modderpomp met 7"/180mm Max. Liner en 5000psi Outlet Diameter
| Algemene afmeting L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
|---|---|
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
| Valve: | API 7# |
F-1600 Betrouwbare drievoudige modderpomp van 4615*3276*2688 mm L*W*H Algemene afmetingen
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
|---|---|
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
| Approx.gewicht (kg): | 24791 |
Max.liner 7′′180 Triplex Mud Pump Gear ratio 4.206 Uitlaatdia. 5-1/8′′ flens 5000psi
| Vermogen HP(kw): | 1600 ((1193) |
|---|---|
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
| Slagclassificatie SPM: | 120 |
F-1600 Efficiënte Triplex modderpomp Max.liner 7in/180mm tandwielverhouding 4.206 voor prestatieverhoging
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
|---|---|
| Algemene afmeting L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Land van herkomst: | China |
High Chrome Fluid End Material Triplex Mud Pump with API 7 Valve and Forced Feed Lubrication System
| Fluid End Material: | High Chrome |
|---|---|
| Stroke: | 12 Inches |
| Maximum Pressure: | 7,500 Psi |
Drilling Triplex Mud Pump with 5 Inches Discharge Connection API 7 Valve and 12 Inches Stroke
| Suction Connection: | 8 Inches |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Power: | 1,600 HP |
12′′/305 Inlet Dia Triplex Mud Pump 1600HP kw Vermogen voor horizontaal richtingsboren
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
|---|---|
| Inlaatdiameter ((in/mm): | 12′′/305 |
| Stroklengte (in/mm): | 12′′/305 |
5-1/8 Outlet 4.206 Gear Ratio Triplex Mud Pump with 120 SPM and 5000psi Max Pressure
| Inlet dia(in/mm): | 12″/305 |
|---|---|
| Overall dimension L*W*H(mm): | 4615*3276*2688 |
| Stroke rating SPM: | 120 |
Powerful Triplex Mud Pump With Stroke Of 12\u2033/305mm And Power Rating 1600 HP
| Max.liner(in/mm): | 7″180 |
|---|---|
| Gear ratio: | 4.206 |
| Power ratingHP(kw): | 1600(1193) |
Flanke 5000psi Outlet Dia Triplex modderpomp met 12 305 slaglengte en 1600HP/1193kw vermogen
| Versnellingsverhouding: | 4.206 |
|---|---|
| Uitlaatdia.: | 5-1/8 "flens 5000 psi |
| Slagclassificatie SPM: | 120 |

