Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
1600hp modderpomp die goed Triplex Pompolie en Gas api-7 boren
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
De Olie Rig Mud Pump api-6 van het visgraattoestel 1000hp
| Vermogensclassificatie: | 746 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 140 |
| Slaglengte: | 10"/254 |
de Pomp van de het Olieveldmodder van 1300hp 969Kw in Boringsinstallatie 4617*3260*2600
| Vermogensclassificatie: | 969 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
4“ Flens5000psi Rig Oilfield Mud Pump F Reeks 500hp
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
De Reeksolie Rig Mud Pump 500hp 373KW van het visgraattoestel F
| Vermogensclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Slaglengte: | 7,5"/190,5 |
1600hp F-Triplex Vergeldende Pomp 4615*3276*2688 van de Reeksoliebron
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
150SPM modderpomp in Boringsinstallatie F-800 5-1/8“ Flensafzet Dia
| Vermogensclassificatie: | 597 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 150 |
| Slaglengte: | 9“/228.6 |
de Modderpomp van 2200hp HDD in Boorrig three cylinder reciprocating
| Reis: | 177,8 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 170 |
| Stroom (L/min): | 800-2200 |
500 pk horizontale drievoudige zuigerpomp F-500 enkelwerkende zuigerpomp
| Machtsclassificatie: | 373 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 165 |
| Stroklengte: | 7,5"/190,5 |
de Oliebron Triplex Pompen die van 2200hp HDD goed boren
| Reis: | 177,8 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 170 |
| Stroom (L/min): | 800-2200 |

