All Products
Keywords [ triplex mud pump ] match 180 Products.
F Series Triplex Drilling Mud Pump 1300hp 5-1/8" Flange 5000psi
| Power Rating: | 969 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
500hp F Series Oilwell Triplex Pumps Emsco Mud Pump API 7K
| Power Rating: | 373 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 165 |
| Stroke Length: | 7.5”/190.5 |
1300hp Herringbone Gear Oilwell Triplex Pumps Rig Mud Pump
| Power Rating: | 969 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
2800hp HDD Drilling Mud Pump Triplex Pump Oil And Gas
| Trip: | 180 |
|---|---|
| Cylinder Diameter: | 220 |
| Flow(L/min): | 800-3500 |
1600hp F Series Oilwell Triplex Pumps 5-1/8" Flange 5000psi Oilfield Mud Pump
| Power Rating: | 1193 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
800hp Oilfield Triplex Piston Mud Pump API-6 5-1/8'' Flange 5000psi
| Power Rating: | 597 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 150 |
| Stroke Length: | 9“/228.6 |
735kw 1000hp Rig Triplex Piston Mud Pump 274mm Stroke
| Packaging Details: | 3900*2280*2052 |
|---|---|
| Payment Terms: | MoneyGram, Western Union |
| Supply Ability: | 1+TAI+30DAY |
5-1/8" Flange 5000psi Oilwell Triplex Pumps 1600hp Drilling Mud Pump
| Power Rating: | 1193 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
3NB-1300 Triplex Oilwell Mud Pumps High Pressure 503 RPM
| Packaging Details: | 3900*2240*2050 |
|---|---|
| Delivery Time: | 30WOEKS |
| Payment Terms: | Western Union |
1000hp F Series Drilling Mud Pump 140SPM Oilwell Triplex Pumps
| Power Rating: | 746 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 140 |
| Stroke Length: | 10"/254 |

