All Products
Keywords [ triplex mud pump ] match 180 Products.
Herringbone Gear Drilling Rig Mud Pumps Triplex 1000hp API-6
| Power Rating: | 746 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 140 |
| Stroke Length: | 10"/254 |
5-1/8" Flange 5000psi Cementing Pump 1600hp Triplex Piston Mud Pump
| Power Rating: | 1193 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 12"/305 |
368kw Reciprocating Mud Pumps For Drilling Rigs 500hp
| Power Rating: | 368 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 180 |
275kw Cementing Pump 3NB350 Mud Pump Well Drilling ISO9001
| Power Rating: | 350 |
|---|---|
| SPM: | 130 |
| Stroke Length: | 180 |
Single Acting Piston Cementing Pump 800hp 597kw Rig Mud Pump
| Power Rating: | 597 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 150 |
| Stroke Length: | 9“/228.6 |
Horizontal 800-3500L/Min HDD Mud Oilwell Triplex Pumps 2800hp
| Trip: | 180 |
|---|---|
| Cylinder Diameter: | 220 |
| Flow(L/min): | 800-3500 |
F-800 Herringbone Gear Oilwell Triplex Pumps For Drilling Rigs
| Power Rating: | 597 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 150 |
| Stroke Length: | 9“/228.6 |
F Series F-1600 Horizontal Oilwell Triplex Pumps 1600hp 4615*3276*2688
| Power Rating: | 1193 |
|---|---|
| Stroke Rating: | 120 |
| Stroke Length: | 305/12" |

