Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
Αντλίες τρηπλό 1000hp API-6 λάσπης εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων εργαλείων ψαροκόκκαλων
| Βαθμολογία ισχύος: | 746 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 140 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 10"/254 |
51/8» τρηπλή αντλία λάσπης εμβόλων αντλιών 1600hp επένδυσης με τσιμέντο φλαντζών 5000psi
| Βαθμολογία ισχύος: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
368kw εναλλάσσοντας αντλίες λάσπης για τις εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων 500hp
| Βαθμολογία ισχύος: | 368 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 180 |
500hpDrilling Mud Pump F-500
| Εκτίμηση δύναμης: | 373 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 165 |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 7,5”/190,5 |
275kw τσιμεντάροντας την αντλία λάσπης αντλιών 3NB350 που τρυπά καλά ISO9001 με τρυπάνι
| Βαθμολογία ισχύος: | 350 |
|---|---|
| SPM: | 130 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 180 |
3NB1000 επένδυση με τσιμέντο της αντλίας 125SPM υψηλής λάσπης αντλιών
| Βαθμολογία ισχύος: | 1000 |
|---|---|
| SPM: | 125 |
| Σχέση μετάδοσης: | 3.482 |
Ενιαία να ενεργήσει αντλία λάσπης εγκαταστάσεων γεώτρησης αντλιών 800hp 597kw επένδυσης με τσιμέντο εμβόλων
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |
Οριζόντιες τρηπλές αντλίες 2800hp πετρελαιοπηγών λάσπης 800-3500L/Min HDD
| Ταξίδι: | 180 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 220 |
| Ροή (L/min): | 800-3500 |
Φ-800 τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών εργαλείων ψαροκόκκαλων για τις εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων
| Βαθμολογία ισχύος: | 597 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 150 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 9"/228.6 |
Σειρά φ-1600 οριζόντιες τρηπλές αντλίες 1600hp 4615*3276*2688 Φ πετρελαιοπηγών
| Εκτίμηση δύναμης: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Διάρκεια εγκεφαλικού εγκεφάλου: | 305/12» |

