Όλα τα Προϊόντα
-
τριπλή αντλία λάσπης
-
Τρηπλές αντλίες πετρελαιοπηγών
-
Τρηπλή εναλλάσσοντας αντλία
-
Τριπλή αντλία εμβόλου
-
Αντλία λάσπης διάτρησης
-
Αντλία λάσπης πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
-
Σύστημα ανακύκλωσης λάσπης HDD
-
Σύστημα λάσπης διατρήσεων
-
Ανταλλακτικά αντλιών λάσπης
-
Τσιμεντάροντας αντλία
-
Αντλία λάσπης πετρελαίου
-
Σύστημα κυκλοφορίας λάσπης
λέξεις-κλειδιά [ triplex mud pump ] αγώνας 180 προϊόντα.
1193kw τρηπλά πετρέλαιο και φυσικό αέριο 4615*3276*2688 αντλιών πετρελαιοπηγών σειράς Φ
| Βαθμολογία ισχύος: | 1193 |
|---|---|
| Βαθμολογία εγκεφαλικού: | 120 |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου: | 12"/305 |
1 σύστημα κυκλοφορίας λάσπης πυροβόλων όπλων 10MPa λάσπης ρευστών διατρήσεων ακροφυσίων
| Διάμετρος: | 2"(Φ50)-2,5"(Φ76) |
|---|---|
| Φρένο Vavle: | 50 χλστ |
| Μέγεθος διεπαφής: | 2" |
περιστρεφόμενο σύστημα κυκλοφορίας ρευστού διατρήσεων πυροβόλων όπλων λάσπης 360 βαθμού
| Διάμετρος: | 2"(Φ50)-2,5"(Φ76) |
|---|---|
| Φρένο Vavle: | 50 χλστ |
| Μέγεθος διεπαφής: | 2" |
Τρηπλά πετρέλαιο και φυσικό αέριο 1500hp αντλιών πετρελαιοπηγών HDD
| Ταξίδι: | 200 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 150 |
| Ροή (L/min): | 500-1800 |
Τρηπλές αντλίες τρία κύλινδρος 2800hp πετρελαιοπηγών ανακύκλωσης λάσπης HDD
| Ταξίδι: | 180 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 220 |
| Ροή (L/min): | 800-3500 |
8 ∆ιαρροή Νεροβόλο Τριπλέξ αντλίες 3 κύλινδροι 955 Δυναμική για την εξυπηρέτηση πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Δύναμη Pating: | 955 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένος |
| Τύπος: | θετική αντλία μετατοπίσεων |
Ηλεκτρικές προηγμένες αντλίες Oilwell Triplex 2000 HP
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 373 |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρική ενέργεια, ντίζελ, φυσικό αέριο |
955 Αντλίες Τριπλής Δράσης Φρεατίων Πετρελαίου για Απόδοση Παραγωγής Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου
| Εφαρμογή: | Παραγωγή πετρελαίου και φυσικού αερίου |
|---|---|
| Δύναμη Pating: | 955 |
| Τύπος: | θετική αντλία μετατοπίσεων |
Τρικύλινδρες υπεράκτιες αντλίες τριπλέξ 8 ̊ Διάσταση εισόδου για υπεράκτιες εφαρμογές
| Αριθμός φιάλων: | 3 |
|---|---|
| Δύναμη Pating: | 955 |
| Εγγύηση: | 1 έτος περιορισμένος |
οριζόντιο τρηπλό σύστημα ανακύκλωσης λάσπης διατρήσεων αντλιών 1500Hp HDD
| Ταξίδι: | 200 |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 150 |
| Ροή (L/min): | 500-1800 |

