Alle producten
zoekwoorden [ triplex mud pump ] bij elkaar passen 180 producten.
1193kw F-Triplex de Pompenolie en Gas 4615*3276*2688 van de Reeksoliebron
| Vermogensclassificatie: | 1193 |
|---|---|
| Beroerte beoordeling: | 120 |
| Slaglengte: | 12"/305 |
1 van de de Vloeistoffenmodder van de pijpboring van de het Kanon10mpa Modder de Omloopsysteem
| Diameter: | 2 "(Φ50)-2.5" (Φ76) |
|---|---|
| Rem klep: | 50mm |
| Interface-grootte: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
van de het Kanonboring van de 360 graad het Roterende Modder Systeem van de de Vloeistofomloop
| Diameter: | 2 "(Φ50)-2.5" (Φ76) |
|---|---|
| Rem klep: | 50mm |
| Interface-grootte: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
HDD Oilwell Triplex pompt olie en gas 1500 pk
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |
HDD-Modder Triplex Pompen Drie Cilinder 2800hp van de Recyclingsoliebron
| Reis: | 180 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 220 |
| Stroom (L/min): | 800-3500 |
8 Inlaat Dia Oilwell Triplex Pumps 3 cilinders 955 Vermogen voor olie- en gasputten
| Macht Pating: | 955 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
| Type: | positieve verplaatsingspomp |
Elektrische geavanceerde 2000 pk Oilwell-triplexpompen
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Vermogen: | 373 |
| Stroombron: | Elektriciteit, diesel, aardgas |
955 Krachtige Pompinstallaties voor Oliebronnen, Triplex Pompen voor Olie- en Gasproductie
| Toepassing: | Olie en gasproductie |
|---|---|
| Macht Pating: | 955 |
| Type: | positieve verplaatsingspomp |
3-cilinder offshore-triplexpompen 8 ̊ Inlaatdimensie voor offshore-toepassingen
| Aantal cilinders: | 3 |
|---|---|
| Macht Pating: | 955 |
| Garantie: | 1 jaar beperkt |
de Modder van de de Pompboring van 1500Hp HDD Horizontaal Triplex Recyclingssysteem
| Reis: | 200 |
|---|---|
| Cilinderdiameter: | 150 |
| Stroom (L/min): | 500-1800 |

